Orły Meblarstwa
1
ORŁY Meblarstwa
Live chat
1

Meble, Meble na wymiar - powiat miński

oraz inne firmy z branży nagrodzone przez Orły

Zwycięskie firmy

Miejsce Nazwa firmy Miasto Liczba ocen Ocena
1 MEKU Meble na wymiar
2018
laureat konkursu
2018
gold
2019
laureat konkursu
2019
gold
Sulejówek 48
10.0
2 Top Meble
2018
laureat konkursu
2018
gold
2019
laureat konkursu
2019
gold
Minsk Mazowiecki 44
9.5
3 KluMeble - Meble na wymiar
2019
laureat konkursu
2019
gold
Sulejówek 19
9.1

Laureaci

Nazwa firmy (w losowej kolejności) Miasto
Mazi sp.j.
2018
laureat konkursu
2018
bronze
2019
laureat konkursu
2019
gold
Kobierne
RA Construction Producent Mebli Warsztatowych
2019
laureat konkursu
2019
gold
Wólka
Meble Contrast
2018
laureat konkursu
2018
gold
2019
laureat konkursu
2019
gold
Józefin
Euro-stol s.c.
2018
laureat konkursu
2018
silver
2019
laureat konkursu
2019
gold
Cisie
Lukmeble
2018
laureat konkursu
2018
silver
2019
laureat konkursu
2019
silver
Kałuszyn
MSystem Mariusz Królak
2018
laureat konkursu
2018
bronze
2019
laureat konkursu
2019
silver
Mińsk Mazowiecki
Stolarstwo Produkcja Mebli Janusz Sikorski
2018
laureat konkursu
2018
silver
2019
laureat konkursu
2019
silver
Cegłow
Sklep.marczak.pl
2018
laureat konkursu
2018
gold
2019
laureat konkursu
2019
bronze
Stanisławow
Auriga Autoryzowany Punkt Sprzedaży Meblopol
2018
laureat konkursu
2019
laureat konkursu
2019
bronze
Nowy Konik
TK Meble
2018
laureat konkursu
2018
silver
2019
laureat konkursu
2019
bronze
Minsk Mazowiecki
Tokameble
2019
laureat konkursu
Arynów
Top Meble Michał Gawin
2018
laureat konkursu
2019
laureat konkursu
Mińsk Mazowiecki
Mi fili meble i akcesoria dla dzieci
2018
laureat konkursu
2019
laureat konkursu
Mińsk Mazowiecki
Mi fili meble i akcesoria dla dzieci
2018
laureat konkursu
2019
laureat konkursu
Mińsk Mazowiecki
Tycho – technika meblowa i budowlana
2019
laureat konkursu
Dębe Wielkie
Fabryka Wnętrz CHOBOT
2019
laureat konkursu
Chobot 14
Ranking najlepiej ocenianych firm.

Zwycięskie firmy

Miejsce
Nazwa firmy
1
Sulejówek
Liczba ocen : 48
Ocena : 10.0

2
Minsk Mazowiecki
Liczba ocen : 44
Ocena : 9.5

3
Sulejówek
Liczba ocen : 19
Ocena : 9.1

Laureaci

Nazwa firmy (w losowej kolejności)
Kobierne
Liczba ocen : 21
Ocena : 9.0

Wólka
Liczba ocen : 15
Ocena : 8.9

Józefin
Liczba ocen : 13
Ocena : 8.8

Cisie
Liczba ocen : 8
Ocena : 8.6

Kałuszyn
Liczba ocen : 6
Ocena : 8.5

Mińsk Mazowiecki
Liczba ocen : 6
Ocena : 8.5

Cegłow
Liczba ocen : 5
Ocena : 8.5

Stanisławow
Liczba ocen : 15
Ocena : 8.4

Nowy Konik
Liczba ocen : 12
Ocena : 8.4

Minsk Mazowiecki
Liczba ocen : 11
Ocena : 8.4

Arynów
Liczba ocen : 23
Ocena : 8.3

Mińsk Mazowiecki
Liczba ocen : 21
Ocena : 8.2

Mińsk Mazowiecki
Liczba ocen : 20
Ocena : 8.2

Mińsk Mazowiecki
Liczba ocen : 20
Ocena : 8.2

Dębe Wielkie
Liczba ocen : 10
Ocena : 8.1

Chobot 14
Liczba ocen : 31
Ocena : 8.0