Meble i Kuchnie na wymiar – Piotr Czylok to przedsiębiorstwo działające w Czechowicach-Dziedzicach, wyspecjalizowane w realizacji kompleksowych usług stolarskich oraz produkcji mebli dostosowanych do oczekiwań klientów. Firma zdobyła zaufanie dzięki profesjonalizmowi i wysokiej jakości wykonania swoich projektów. W ofercie dostępne są kuchnie wykonywane na zamówienie, wraz z wizualizacją oraz montażem, a także garderoby, szafy wnękowe z przesuwnymi drzwiami, zabudowy wnęk i szafki w różnych wymiarach.
Piotr Czylok proponuje również realizację regałów biurowych i sklepowych, jak również usługi w zakresie cięcia płyt na zamówienie oraz oklejania ich krawędzi. Produkcja opiera się na szerokiej gamie materiałów, takich jak płyty MDF lakierowane, płyty fornirowane oraz lite drewno, co umożliwia tworzenie trwałych, a zarazem estetycznych mebli. Firma stosuje osprzęt uznanych marek, m.in. BLUM, GAMET i FGV, podkreślając dbałość o funkcjonalność oraz solidność wykonania.
Klienci doceniają działalność przedsiębiorstwa za rzetelność, terminowe wykonanie zleceń i specjalistyczne doradztwo na każdym etapie współpracy. Firma kładzie nacisk na to, by projekty były zarówno estetyczne, jak i optymalnie dopasowane do przestrzeni użytkowej. W zakresie usług znajduje się projekt wykonawczy z wizualizacją, bezpłatna dostawa oraz montaż mebli, możliwość wyboru frontów i akcesoriów meblowych, elementów oświetlenia, a także wsparcie przy wyborze sprzętów AGD, co wzmacnia kompleksowość oraz elastyczność oferty.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 27 | 4.4 / 5 |